Peikko dla Projektantów

Projektuj z Peikko Designer®

Rozpocznij szybsze, bezpieczniejsze i wydajniejsze projektowanie z bezpłatną aplikacją Peikko Designer®. Używaj oprogramowania, aby dobierać najodpowiedniejsze produkty Peikko dla swojej konstrukcji.

Zapoznaj się z Dokumentacją produktową

Szukasz instrukcji technicznych, aprobat, certyfikatów lub innych dokumentów? Nie szukaj dalej, wszystkie znajdziesz tutaj!

Przejdź do Rysowania i Modelowania

Chcesz uzupełnić swój projekt produktami Peikko? Skorzystaj z naszych komponentów do detalowania 2D i 3D, aby ukończyć swój projekt.

Uzyskaj wsparcie

Nasz zespół dedykowanych projektantów i inżynierów jest zawsze gotowy udzielić wsparcia, którego potrzebujesz, aby najlepiej wykorzystać produkty Peikko w projekcie.

„White Papers” i Artykuły Techniczne

Publikujemy raporty i artykuły techniczne, które pomogą Ci uzyskać szerszy wgląd w cechy produktów i rozwiązań Peikko. Najnowsze raporty i artykuły dostępne są na naszej stronie z publikacjami.

Webinaria

Organizujemy seminaria internetowe, aby pomóc Tobie i wszystkim związanym z budownictwem, być na bieżąco z naszymi produktami, narzędziami i możliwościami jakie oferuje Peikko.

Lista nadchodzących webinariów znajduje się na naszej stronie wydarzeń. Nagrania naszych poprzednich webinariów można znaleźć na peikko.com/webinars.

Nowości dotyczące Produktów i Narzędzi do Projektowania

Bądź na bieżąco, śledząc nasze aktualizacje dotyczące Produktów.