Listwy dylatacyjne FLOOR JOINT

Znajdź listwy dylatacyjne najbardziej odpowiednie do swojego projektu.

Peikko Designer® FLOOR JOINT to narzędzie pomagające projektantowi konstrukcji w projektowaniu złączy dylatacyjnych w posadzkach na gruncie, przy użyciu listew dylatacyjnych Peikko które umożliwiają swobodę przesuwu. Narzędzie pomaga określić obciążenia do przeniesienia przez złącze i sprawdza nośność obliczeniową wybranej listwy.

Obliczenia Peikko Designer® FLOOR JOINT są zgodne z najbardziej uznanymi metodami projektowania i najlepszymi praktykami, w tym TR34 4th Edition — betonowe posadzki przemysłowe.

W zależności od wybranego typu listwy, narzędzie oferuje różne systemy do przenoszenia obciążenia, w tym dyble okrągłe i prostokątne. Peikko Designer® FLOOR JOINT dostarcza raport projektowy zawierający wskaźniki wykorzystania w odniesieniu do określonych obciążeń. Raporty projektowe dostępne są również w formie do wydruku.

Peikko Designer® FLOOR JOINT to bezpłatne, internetowe narzędzie online.

Rozpocznij projektowanie

Ilustracje

Więcej modułów Peikko Designer®

Połączenia słupowe

Dobierz zestaw podstaw słupowych i śrub kotwiących Peikko do połączenia słupa prefabrykowanego lub śruby kotwiące Peikko do połączenia słupa stalowego z fundamentem.

Płyty kotwiące

Dobierz płyty kotwiące Peikko z gamy dostępnych rozmiarów standardowych lub zaprojektuj własną płytę kotwiącą, dopasowaną do wymagań projektu.

Zbrojenie na przebicie

Projektuj zbrojenie na przebicie w stropach płaskich oraz płytach i stopach fundamentowych.